מהנדס בניין וקונסטרוקציה

 

מחפשים  מהנדס בניין וקונסטרוקציה? הגעתם למקום הנכון!


חברת גלאור מביאים לכם מהנדסים מוסמכים לביצוע בדק בית, בדיקת ליקויי בניה ועוד.


צרו עמנו קשר עוד היום לפרטים נוספים בטלפון 1800-22-22-25

 

 

 

למה חשוב שבדק בית ייעשה ע"י מהנדס בניין או מהנדס קונסטרוקציה ?


תפקידו של מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה הוא לתכנן מבנים מכל מיני סוגים, על כל מאפייניהם ההנדסיים – חוזק, יציבות, עמידות בתנאי הטבע ועלויות ביצוע. ההבדלים בינהם לבין אדריכל הוא, שהאדריכל מתכנן את המבנה מבחינה חיצונית ובהתאם ללקוחות, ואילו מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה דואג לביצוע מעשי וריאלי של התוכנית.


בשל ניסיונו המעשי הנרחב, מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה הוא גם הגורם הטוב ביותר, שאליו תוכלו לפנות לשם ביצוע בדק בית
במטרה לאתר ליקויים במבנה וגם לשם תיכנון וביצוע חיזוק מבנים מסוקנים ושבירת קירות ופתיחת פתחים.

איך בוחרים ?


כאשר בוחרים מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה שיבצע בדק בית עבורכם, חשוב להקפיד על מספר מאפיינים. ראשית, היות ובדק בית הוא תהליך שמתבסס על בחינה ויזואלית בעיקר, כדאי לבחור מהנדס  המתמחה בסוג הבנייה במבנה ומכיר אותו ביסודיות. כמו כן, חשוב לוודא שאותו מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה הוא מנוסה הן בתכנון והן בביצוע.


יש להקפיד, כאשר בוחרים מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה, לבקש תעודת הסמכה וקו"ח של בעל המקצוע, על מנת לוודא שהאדם שמולכם הוא אכן מקצועי ומנוסה. בנוסף, מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה צריך לתת לכם הצהרה, על כך שחוות הדעת שלו קבילה בבית משפט.


כדאי גם לשים לב למחיר הנדרש ע"י אותו מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה . אמנם השאיפה היא תמיד לחסוך, אבל במקרה הנ"ל רצוי שהמחיר לא יהווה שיקול, מפני שלרוב רק אנשים לא מקצועיים מוכנים להתמקח ולעשות הנחות. במקרה של בדק בית - מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה - המבצע אותו חייב להיות הכי מקצועי שיש.


לסיכום


מהנדס בניין ומהנדס קונסטרוקציה הוא המומחה מספר 1 שתרצו לפנות אליו לביצוע בדק בית בביתכם. זהו איש מקצוע מנוסה ומומחה בתחומו, אשר ידע לזהות ליקויי בניה במהירות וביעילות, ובכך לחסוך לכם הרבה צרות בכניסה לבית החדש.

 


בנוסף, חברת גלאור מהנדסים מספקת יעוץ וסיוע משפטי ללקוחותיה!!!

צור קשר
*
*

תתקשר עכשיו

 

 

בדק בית עם גלאור מהנדסים